Kvalitní klempířské práce

Hledáte oplechování střešních konstrukcí, úžlabí, atik či okenních parapetů? Potřebujete zhotovit okapové svody? Firma VAŠEK nabízí profesionální klempířské práce a opravy oplechování.

  • Dlouholeté zkušenosti v oboru.

  • Důraz na kvalitu a zpracování detailů.

  • Oplechování říms historických budov.

+420 605 887 250 NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kompletní klempířské práce na míru

Spolehlivý odvod dešťové vody je důležitý pro správnou funkci střechy a její dlouhou životnost. Tesařství a pokrývačství VAŠEK provádí kompletní klempířské práce. Realizace klempířských prvků zahrnují oplechování střech, atik, říms, střešních okřídlí a dalších prvků. Oplechováváme také vikýře, komíny a parapety na historických budovách a špatně přístupných místech.

Instalujeme okapové svody a žlaby, okapnice, sněhové zachytávače. Okapové svody nabízíme měděné, pozinkované upravené ochrannými nátěry i z PVC materiálů. Součástí našich prací jsou opravy oplechování a poškozených klempířských prvků. Klempířské práce realizujeme kompletně na míru vaší střechy a stavby.

Nabízíme:

  • klempířskou výrobu na zakázku
  • montáže atik, parapetů, okřídlí, úžlabí
  • opravy klempířských prvků

Využijte také naše další služby, které zahrnují pokládku střešní krytiny, tesařské práce a montáže střešních oken. Kontaktujte tesařství a pokrývačství VAŠEK Zlín, Fryšták.

Garantujeme maximální kvalitu provedení

Dobrá a pečlivě provedená práce našich klempířů prodlužuje životnost budov. Zatékající voda totiž způsobuje poškození konstrukce střechy i opláštění budovy. Při práci vždy klademe důraz na maximálně kvalitní provedení. Součástí prací je provedení hydroizolace, důkladné zatmelení všech spojovacích částí a dokonalá úprava přechodů, kdy lepenka, nebo střešní krytina navazuje na plech.

Objednejte si klempířské práce ve Zlínském kraji

Potřebujete zhotovit okapové svody, oplechovat komín, instalovat střešní okna, či provést hydroizolace střechy a vyměnit střešní dřevěné trámy? Využijte odborné tesařské a klempířské práce od firmy VAŠEK. Realizace klempířských prvků provádíme ve městech Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště a v širokém okolí. Kontaktujte nás!

 

Vašek Zlín - klempířství
Vašek Zlín - klempířství
Vašek Zlín - klempířství

TESAŘSTVÍ-POKRÝVAČSTVÍ

VÝBĚR ČINNOSTÍ

NABÍDKA DŘEVOSTAVEB

KONTAKT

Jan Vašek

Osvobození 257

763 16 Fryšták

+420 605 887 250

vasekjan79@seznam.cz

TESAŘSTVÍ, POKRÝVAČSTVÍ A KLEMPÍŘSTVÍ VAŠEK ZLÍN