Tesařství, pokrývačství a klempířství Vašek Zlín

 

Klempířské práce Zlín

Realizujeme kompletní klempířské práce na míru Vaší střechy a stavby. Dále montáž, výrobu a opravy oplechování všech střešních konstrukcí.

  • klempířská výroba na zakázku
  • montáže atik, parapetů, okřídlí, úžlabí atd.
  • opravy klempířských prvků
Vašek Zlín - klempířství
Vašek Zlín - klempířství
Vašek Zlín - klempířství

Klempíř Zlín

Spolehlivý odvod deštové vody je velmi důležitý a proto je třeba tomuto aspektu věnovat náležitou pozornost. Střech nás chrání před nepřízní počasí, ale bez správného odvodnění ba střecha nebyla střechou. Zkušený klempíř spolehlivě namontuje okapový systém, okapové žlaby, svody a sněhové zachytávače. Firma VAŠEK, která působí nejen ve Zlíně, ale pracuje také v Kroměříži, Holešově, Fryštáku nebo Bystřici pod Hostýnem garantuje profesionální řešení detailů střech, oplechování komínu, střešních oken, parapetů, vikýřů, apod. nejen ve Zlínském kraji.

Dobrá a pečlivě provedená práce našich klempířů prodlužuje životnost budovy. Správné provedení klempířských prací je velmi důležité zejména u průmyslových budov a staveb. Všude může voda způsobit nepříjemné škody na strojním a jiném zařízení, zásobách materiálu a surovin. Promáčení elektrického zařízení může způsobit také požár. Proto je nutné se obrátit na opravdu kvalitní klempíře.

TESAŘSTVÍ-POKRÝVAČSTVÍ

VÝBĚR ČINNOSTÍ

NABÍDKA DŘEVOSTAVEB

KONTAKT

Jan Vašek

Osvobození 257

763 16 Fryšták

605 887 250

vasekjan79@seznam.cz

TESAŘSTVÍ, POKRÝVAČSTVÍ A KLEMPÍŘSTVÍ VAŠEK ZLÍN