Střešní okna VELUX, FAKRO a ROTO

Využijte odbornou montáž střešních oken a světlovodů. Firma VAŠEK provádí usazení oken do nových i stávajících střešních konstrukcí. Kontaktujte specialisty na tesařské práce a střešní konstrukce.

  • Profesionální realizace.

  • Široký výběr okenních doplňků.

  • Kompletní montáž oken do všech střešních konstrukcí.

+420 605 887 250 NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Montáž střešních oken, žaluzií a rolet

Podkrovní byty, půdní vestavby a střešní ateliéry patří k žádaným prostorům pro bydlení i uměleckou tvorbu. Neodmyslitelnou součástí těchto nemovitostí je dostatečný přívod denního světla, který zajišťují střešní okna, světlovody a světlíky.

Firma VAŠEK provádí odbornou montáž střešních oken a světlovodů do různých typů střešních krytin. Instalujeme dřevěná i plastová okna značek VELUX, FAKRO a ROTO. Realizujeme venkovní i předokenní žaluzie a zatemňovací vnitřní rolety. Zároveň nabízíme nejrůznější doplňky, kterými jsou sítě proti hmyzu a solární pohony pro dálkové otvírání střešních oken i stahování rolet.

Nabízíme:

  • montáž střešních oken VELUX, FAKRO a ROTO
  • montáž vnitřních a venkovních zastiňovacích doplňků
  • montáž sítí proti hmyzu
  • montáž světlovodů VELUX
  • montáž elektrických a solárních pohonů oken a doplňků

Předností firmy VAŠEK je instalace střešních oken v těžko přístupných místech. Nebojte se nám sdělit vaše přání, kontaktujte montáže střešních oken VAŠEK.

Kompletní realizace včetně klempířských prací

Poskytujeme kompletní realizace střešních oken od zaměření, přes přípravné práce ve střešní konstrukci až po usazení oken a jejich seřízení. Součástí naší práce je opětovná pokládka střešní krytiny, izolace oken a klempířské práce.

Nejvhodnější je usazovat okna a světlíky již během rekonstrukce střechy, kdy přizpůsobíme trámy na míru okenním otvorům. Montáž střešních oken provádíme také dodatečně do již hotové střechy. Instalace střešních oken realizujeme ve Zlínském kraji v okolí měst Zlín, Kroměříž, Vsetín, Uherské Hradiště a Bystřice pod Hostýnem.

Objednejte si montáž střešních oken

Hledáte montáž střešních oken? Přejete si zhotovit střešní světlík, výlez na střechu nebo oplechování komínu? Rádi byste měli ve střešních oknech sítě proti hmyzu a žaluzie, nebo rolety na elektrický pohon? Kontaktujte firmu VAŠEK Fryšták - Zlín, specialisty na střešní konstrukce, pokrývačství a klempířství.

TESAŘSTVÍ-POKRÝVAČSTVÍ

VÝBĚR ČINNOSTÍ

NABÍDKA DŘEVOSTAVEB

KONTAKT

Jan Vašek

Osvobození 257

763 16 Fryšták

+420 605 887 250

vasekjan79@seznam.cz

TESAŘSTVÍ, POKRÝVAČSTVÍ A KLEMPÍŘSTVÍ VAŠEK ZLÍN